Pravidelnou aktualizací systému předcházíte útokům na zranitelná místa (typicky bezpečnostní chyby, které jsou v nových verzích opraveny) a zajišťujete možnost kontinuálního rozvoje projektu.
Při neprováděné aktualizaci projekt vystavuje riziku nutnosti radikálního přepracování šablon nebo pluginů.

Doporučuji pravidelnou aktualizaci v rámci paušálu - pravidelná údržba systému. Cena za průběžnou aktualizaci není vysoká a zákazník má jistotu, že projekt bude vždy funkční.

Díky 15. letým zkušenostem s CMS TYPO3 Vám nabízím aktualizaci i velmi raných verzí TYPO3 např. 4.4.x a 4.5.x, 6.x, 7.x na aktuální verzi TYPO3 8.

Bezpečnost dat – postup aktualizace je navržen tak, aby nedošlo k poškození dat. Aktualizace je provedena nejdříve na vývojovém klonu a po otestování je instalace přesunuta na Váš produkční server.

Aktualizace TYPO3 4

U těchto verzí je aktualizace náročnější. Z původního systému je často použit jen obsah a případně část pluginů, které jsou kompatibilní s novou verzí jádra. Pro stanovení ceny je nutná analýza stavu systému.
K analýze potřebuji administrátorský přístup do TYPO3 a FTP/SFTP.

Aktualizace TYPO3 6 a TYPO3 7

Pokud je již použit FLUID templating, spočívá aktualizace hlavně v aktualizaci pluginů, případně vyhledání náhrad pro nekompatibilní pluginy. V případě, že FLUID použit není, je potřeba přepracovat i šablony.  Opět je vhodné nejdříve provést analýzu stavu systému.
K analýze potřebuji administrátorský přístup do TYPO3 a FTP/SFTP případně SSH.

Jaká je cena aktualizace?

Cenu lze stanovit po analýze stavu systému. Výsledkem analýzy je návrh postupu aktualizace a cenová nabídka.

Image Image

    Souhlasím se zasláním novinek
    Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle mých zásad.